Webinar "Webinar psychodietetyczny: Dobry, pierwszy kontakt z pacjentem"

Mrs Anna Paluch

Psycholog, psychodietetyk, specjalista ds. żywienia, ale przede wszystkim fanka holistycznego podejścia do zdrowego stylu życia i diety. Właścicielka Gabinetu Psychodietetycznego Flow by Ania, współautorka bloga poświęconego zdrowemu stylowi życia dbamocud.pl i autorka projektu “80 dni dookoła zdrowia”, a także E-kursów “Psychologia dla dietetyka” , czy “Podstawy psychologii w zmianie”. Szkoli i pisze dla portalu Psychologia w Polsce, a także regularnie publikuje artykuły eksperckie z zakresu psychodietetyki na portalu Ewy Drzyzgi oraz w Magazynie Psychologicznym Bang! Uważam, że nie ma skutecznego odchudzania i zmiany nawyków żywieniowych bez pracy z czynnikami psychologicznymi. Nasze nastawienie, emocje, utarte schematy są przeszkodami na drodze do zdrowia, o których zbyt często zapominamy w pośpiechu w jakim przyszło nam żyć. Dlatego nie możemy szukać prostych i szybkich rozwiązań, ale rozwijających i całościowych. Utrata kilogramów powinna być skutkiem ubocznym zmiany stanu zdrowia, samopoczucia i odzyskanej energii.

Event agenda

Webinar: Dobry, pierwszy kontakt z pacjentem

 

Termin: 26.06.2018
Start: 19.00
Czas trwania: 1,5h

  

Sukces w pracy z pacjentem, który trafia do gabinetu dietetyka w dużej mierze zależy od relacji jaką uda się wspólnie nawiązać. Wiele osób rezygnuje z dietoterapii, szuka pomocy u innego specjalisty lub co najgorsze, zraża się do pracy ze specjalistą po kilku nieudanych pierwszych wizytach. Co ciekawe, to nie brak efektów lub sama uciążliwość diety jest często podawana jako powód porażek diet, ale brak odpowiedniego wsparcia specjalisty i przedmiotowe traktowanie. Słyszałam to już wielokrotnie. Przecież chcemy mieć zadowolonych pacjentów i zmieniać ludziom życie, prawda? Ale zmiana stylu życia to wrażliwy i trudny etap ludzkiego życia, zwłaszcza na początku.

 "MsoNormal">Zastanawiasz się, czy twoje podejście do pacjenta jest właściwe? Chcesz dowiedzieć się, w jakich przypadkach łatwo urazić wrażliwego na punkcie swojego wyglądu i samopoczucia pacjenta i przed czym wzbraniać się w komunikacji z trudnym pacjentem? Zaczynasz swoją karierę zawodową jako specjalista, zapewnij sobie dobry start! Czerwcowy webinar psychodietetyczny odpowie na te pytania!

 

Plan webinaru:

 

 • ·      Nawiązywanie relacji z pacjentem,
 • ·      Najczęstsze błędy popełniane w gabinecie dietetyka
 • ·      Komunikacja i wykorzystanie języka zmiany,
 • ·      Wrażliwe obszary w pracy z trudnym pacjentem,
 • ·      Jak konstruować wywiad dietetyczny zawierając aspekt psychologiczny
 • ·      Rodzaje trudnych pacjentów i sposoby na nich

 

Koszt: tylko 59 zł w tym:

 • · "MsoNormal"> 

  Płatność:

  Dzięki raz jeszcze za chęć udziału w webinarze. Koszt to 59 zł. Zadbaj proszę, aby dokonać przelewu najpóźniej do 23 czerwca na poniższe konto.

  Przypominamy, że pierwszeństwo udziału w webinarze mają osoby, które zapłaciły za udział w spotkaniu. Oznacza to, że jeśli miejsca się zapełnią zanim wpłynie do nas Twoja płatność, zaprosimy Cię na webinar w innym terminie.

  Oto dane do przelewu:
  80 1950 0001 2006 5146 5998 0002
  Psychologia w Polsce Sp. z o.o. ul. Zdunów 19i/5 30-428 Kraków

  Ważne: podaj w tytule "psychodietetyka" + adres mailowy z zapisów
  Otrzymasz od nas e-mailem fakturę - jeśli potrzebujesz wystawienia jej na swoją firmę, skontaktuj się z nami.

   

If you have already registered and can't locate your "registration confirmation email" click here

E-mail address is invalid or it wasn't provided during the registration process. Please provide a valid e-mail address.

Email has been sent

[message]